listek
Osiedle pod Borem

WYBIERZ BUDYNEK, ŻEBY ZOBACZYĆ DOSTĘPNE SEGMENTY

Osiedle pod Borem

Osiedle pod Borem to propozycja domków jednorodzinnych w Skierniewicach. Zachwyci wszystkich tych, którym marzy się, aby zamieszkać w malowniczym, przestronnym i pełnym zieleni miejscu. Domy jednorodzinne w Skierniewicach na Osiedlu pod Borem łączą w sobie nowoczesność i kameralny klimat. Są idealne dla młodych rodzin oraz dla osób, które poszukują spokojnej, bezpiecznej i estetycznej okolicy.

Domki jednorodzinne Skierniewice

Domki jednorodzinne Skierniewice

Osiedle pod Borem to nowa inwestycja mieszkaniowa w Skierniewicach. Segmenty o nowoczesnej architekturze i w atrakcyjnej lokalizacji są dostosowane do współczesnych potrzeb i oczekiwań mieszkańców.

Jakie są największe atuty segmentów na Osiedlu pod Borem w Skierniewicach?

1) Atrakcyjny i nowoczesny projekt

Nasze domy w Skierniewicach są doskonałą propozycją zarówno pod względem estetycznym, jak i użytkowym. Budynki stylistycznie nawiązują do klasycznych rozwiązań w budownictwie jednorodzinnym. Praktyczna, szeregowa zabudowa łączy się tu z tradycyjną architekturą. Warto też zwrócić uwagę na wygodny układ pomieszczeń, dzięki któremu można urządzić się w domu zgodnie z własną wizją i w łatwy sposób dostosować wnętrze do swoich potrzeb.

segmenty Skierniewice

2) Wygodne i malownicze położenie

Zaledwie 500 m od osiedla znajduje się las z pięknymi ścieżkami spacerowymi. Przyroda pozwala się wyciszyć i zrelaksować. Dzięki takiemu położeniu możliwe są codzienne spacery po lesie i nawiązanie bliższego kontaktu z naturą. Z drugiej strony, osiedle nie jest odcięte od cywilizacji. Od centrum Skierniewic dzieli je zaledwie 5 km, a okolica jest dobrze dostosowana do potrzeb mieszkańców pod względem infrastruktury użytkowej. W pobliżu bez problemu można znaleźć potrzebne sklepy i usługi. Jest też wygodny dostęp do komunikacji miejskiej – przystanek autobusowy znajduje się ok. 500 m od osiedla.

3) Połączenie nowoczesności i komfortu

Zabudowa szeregowa to idealny kompromis pomiędzy mieszkaniem a domem. Łączy w sobie zalety jednego i drugiego. Nowoczesna architektura, modne wykończenie i wysoki standard budynków sprawiają, że nasze domki chętnie wybierają osoby szukające nieruchomości na miarę XXI wieku. Jednak nie przypomina to mieszkania w bloku czy apartamentowcu, ponieważ wykupując segment, otrzymujemy znacznie więcej przestrzeni, swobody i prywatności. Kameralny klimat takich osiedli z segmentami przyciąga coraz więcej osób.

domy Skierniwcice

Segmenty i mieszkania – znajdź swój wymarzony dom w Skierniewicach

Domki na Osiedlu pod Borem zostały stworzone z myślą o mieszkańcach o zróżnicowanych preferencjach. Oferujemy zakup zarówno całych segmentów, jak i wydzielonych w budynków mieszkań. Każdy znajdzie tu propozycję, która pasuje mu najlepiej.

Osiedle pod Borem to kompleks budynków w zabudowie szeregowej, który tworzy kameralne, ciche i atrakcyjne wizualnie mini-osiedle. Niektóre z oferowanych segmentów i mieszkań są już wykupione lub zarezerwowane, ale część lokali wciąż jest dostępna. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą domków w Skierniewicach.

  • Obejrzyj zdjęcia na naszej stronie – fotografie z różnych etapów budowy Osiedla pod Borem są dostępne w zakładce „Galeria”.
  • Zapoznaj się z planem osiedla i obejrzyj poszczególne budynki. Segmenty są zlokalizowane w Skierniewicach, w rejonie ulic Sezamkowej i Magicznej. Możesz obejrzeć rzut z góry, a klikając w konkretny budynek, zapoznasz się z jego układem i sprawdzisz dostępność poszczególnych segmentów i mieszkań.
  • Poznaj szczegółowo dostępne propozycje. Pobierając plik .pdf dotyczący wybranej nieruchomości, możesz zaznajomić się z dokładnym planem mieszkania lub segmentu oraz zdobyć inne niezbędne informacje: metraż, ilość i rodzaj pomieszczeń, rodzaj wykończenia poszczególnych pomieszczeń itp.
  • Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany zakupem lub rezerwacją jednego z naszych domków w Skierniewicach. Odpowiemy na Twoje pytania i udzielimy wszystkich szczegółowych informacji na temat inwestycji.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu:

telefonicznego: 734 445 271

mailowego: biuro@sfaminvest.pl