KWARTAŁ 1

 

kwartal1 menu 03kwartal1 menu 05kwartal1 menu 06kwartal1 menu 07kwartal1 menu 08kwartal1 menu 09

Pierwszy kwartał osiedla „Pod Borem” skupia wyłącznie budynki jednorodzinne w zabudowie szeregowej. Ze względu na różne upodobania klientów inwestor proponuje mieszkania o zróżnicowanej powierzchni, poczynając od małych mieszkań, poprzez średniej wielkości mieszkania dwupoziomowe, a kończąc na  mieszkaniach o powierzchni użytkowej powyżej 150 m². Cały kwartał posiada sieć  dróg i zlokalizowanych wzdłuż nich miejsc postojowych. Dojazd do kwartału I planowany jest od ulicy Bajkowej.

Kwartał I zlokalizowany jest w najbardziej wysuniętej na południe części osiedla. Znajdują się tutaj budynki jednorodzinne w zabudowie szeregowej. Podstawowy typ lokalu to dwu poziomowe mieszkania z garażem i poddaszem użytkowym. Każdy lokal posiada ogród o zróżnicowanej powierzchni. Komunikacja odbywa się po drodze osiedlowej wykonanej z kostki, podobnie jak podjazdy i dojścia do lokali.

Wszystkie budynki posiadają zbliżoną bryłę i charakter. Lokale różnią się między sobą powierzchnią i rozkładem. Największe pod względem metrażu lokale znajdują się w szczytach budynków.

 

 kwartal1

 

 

Osiedle Pod Borem Skierniewice - Oficjalna strona internetowa - domki jednorodzinne, działki budowlane, segmenty Skierniewice

 

www.osiedlepodborem.pl